Феномен відторгнення жінкою свого першого мужчину

Втрата невинності (дефлорація) – це завжди стрес.

Великі очікування і хвилювання роблять перший раз незабутньою подією на все життя. Якщо пощастить, і партнер виявиться ніжний і неквапливий, а молода жінка емоційно готовою, то ніяких поганих наслідків не буде. Але навіть тоді, коли обидва партнери досить добре розуміють, що роблять, бувають несподівані проблеми. Боляче може бути через невідповідну позицію – різке підняття ніг, коли жінка лежить поперек ліжка при стоячому чоловікові, коли сидить верхи на лежачому на спині чоловікові і, іноді, при колінно-ліктьовій позиції. Також проблема, якщо занадто щільна дівоча пліва, яку важко розірвати. Коли чоловік занадто збуджений або п’яний, або має товстий пеніс, дефлорація може бути досить неприємною для дівчини.

“Швидкою допомогою” в лікарню доставлена жінка 22 років, бліда від великої втрати крові. П’яний наречений ніяк не міг зробити дефлорацію. Жінка виривалася, кричала від різкого болю, але чоловік був невблаганний і, нарешті, зробив коїтус. Почалося сильна кровотеча, довелося викликати “швидку”. При огляді гімен цілий, являє собою товсту сухожильну перегородку з невеликим отвором. На промежині зяє величезна рвана рана. З рани виділилася невелика кількість крові з домішкою калу. Діагноз: Центральний розрив промежини з розтином прямої кишки. Прооперували, зашили. Перші дні після пройшли гладко, але на 9-й або 10-й день шви розійшлися, з рани пішов кал. Через деякий час повторна операція з тим же результатом, потім третя, четверта. Результат той же: на другому тижні з рани знову виділявся кал. Хвора лежала більше року в клініці, постійно плакала, чоловіка зненавиділа, заборонила йому її відвідувати».
З підручника “Функціональна жіноча сексопатологія” С. Лібіх

Сумно, що доля сім’ї вирішилася в першу шлюбну ніч. Якби молода жінка знала, що її дівоча пліва аномально щільна, вона б могла прибрати її хірургічним шляхом. А чоловік зобов’язаний розуміти, що штамп в паспорті не дає права на “законне” згвалтування. В даному випадку, жінці об’єктивно необхідна тривала психотерапія, бо довічна огида до сексу гарантована.
Болюча дефлорація і грубість партнера виливаються в панічний страх перед близькістю. Потім жінка придумує всякі хитрощі, щоб сексом не займатися: то котлети смажить на кухні до другої години ночі, щоб чоловік не дочекався і заснув; скаржиться на головний біль, підливає чоловікові спиртне, щоб заснув скоріше і відстав. При цьому і чоловік страждає, стає алкоголіком або імпотентом. І сама жінка сильно розчарована сімейним життям, адже весь час в боротьбі і вважає, що чоловікові від неї потрібен тільки секс і борщ.
Також досить часто дівоча пліва дуже еластична і не рветься під час сексу, а просто розтягується. Аж до того, що її прибирає акушер під час пологів, щоб не заважала пройти дитині. Часто в таких випадках крові немає і партнер підозрює дівчину в обмані, мовляв була з іншим до нього. І якщо навіть вголос нічого не говорить, це все одно негативно впливає на відносини в парі.

“Це було вночі на випускному. Ми втекли з ресторану і пішли до нього додому. Я не збиралася сексом займатися і так йому сказала. Він погодився і запропонував просто полежати пообніматься. Одяг зняли і акуратно розвісили, щоб не пом’ялася. Він почав мене скрізь пестити, потім захотів потерти головкою члена об клітор. Я погодилася, але сказала, що на більше не готова. Потім він попросив ввести в піхву тільки голівку, і що він відразу зупиниться. Я була дурочка 17-річна, вірила. Він старший на чотири роки.
Несподівано він каже: “Все.»
– Що “все”?
– Я в тобі, далі вже нікуди.
Було дивно, тому що крові не було, боляче теж, ну і приємності теж нуль. Він скінчив на сторону, потім ми одяглися і повернулися на свято. Він задоволений, каже:»Я тебе вітаю”. А я не розумію, з чим. Не вірю, що це був секс і я більше не незаймана. Якось все не по-справжньому ніби сталося. Я чекала біль і кров. З хлопцем потім розійшлися через сварки».
(з дозволу клієнтки)

Часто перший секс безпосередньо пов’язаний з першим коханням. Він незабутній, але він рідко служить підставою для створення міцної сім’ї або, хоча б, для довгострокових відносин. Партнери з часом, в основному, йдуть у вільне плавання по життю. Авось з іншими цікавіше?
А перше кохання з її сильними, глибокими почуттями, не завжди витримує випробування часом і шлюбом. Тому що юнацька ідеалізація партнера стикається з невідповідною реальністю. Коли пристрасть накриває з головою, молоді люди не хочуть бачити один в одному якихось негативних якостей, навіть якщо останні переважують. Але коли починають жити разом, здивовано з’ясовують, що Принц не тільки хропе, але і розкидає свої речі, любить часник і взагалі жадібний, а Королева не миє посуд і не вміє прасувати, а ще постійно сумує або “пиляє”. Настає розчарування від невміння підтримувати відносини і почуття, потім настає охолодження і розставання.

“Чоловік любить жартувати, що головне бути в жінки не першим, а останнім. Мені подобається, тому що з ним у мене другий шлюб і дійсно, після нього у мене нікого не було, а разом ми десять років.
З тим хлопцем, якому подарувала невинність в 18 років, ми розійшлися, як в морі кораблі. Вісім місяців зустрічалися, було дуже бурхливо, сильні почуття, здавалося, що жити без нього не зможу. А потім якось в один день ним розчарувалася, просто побачила, що він дебіл якийсь. І все, як і не було пристрасті. Іноді його бачу і не можу повірити, що це моя колишня любов».
(з дозволу клієнтки)

У сексопатології описаний феномен – “відторгнення дефлоратора”. Це-комплекс сексуальних і емоційних проблем, що виникають у жінки в тривалих відносинах з її першим статевим партнером. Закономірність спостерігається в більш ніж у 60% жінок у віці до 22 років.
Серед проблем найбільш популярні: уповільнення і неприємні відчуття при переході від прелюдії до коїтусу; прагнення більш до дружніх, ніж статевих, відносин з партнером – навіть якщо спочатку відносин була бурхлива пристрасть, з часом пара починає жити як брат з сестрою; відсутність вагінального оргазму навіть після других пологів, скутість і обмеження в сексуальних іграх, наприклад, категорична відмова спробувати анальний секс.
Пояснюється все це тим, що під час першого заняття сексом дівчина долає страх розкриття (це з серії анальних неврозів). І майже завжди втрата невинності-це сильне розчарування. Дівчина чекає свій перший раз, як свято, а за фактом їй не дуже то і приємно, вона переповнена емоціями, а ще хлопець скінчив і відкинувся на бік. “І це все?» – питає вона саму себе.
Жінки в нашій культурі досі мають поверхневі і казкові уявлення про статеві стосунки – мама соромиться вчити дочку сексом займатися, дочка читає книжки і дивиться фільми, де секс – це роздяглася, лягла і потрапила на карнавал. А насправді молода жінка повинна розуміти, що перший раз – це ще НЕ секс і що все і відразу не буває. Необхідно розуміння, що для того, щоб секс був святом, потрібно  повчитися розуміти своє тіло і партнера.

“З Антоном я зустрічалася два роки, перш ніж перейти до ліжка. Ми стримувалися, тому що я дорожила довірою своїх батьків. А вони, я була впевнена, хотіли, щоб я була цнотлива аж до заручин. Але ми сильно хотіли один одного. Могли цілуватися, обніматися і пестити один одного годинами безперервно. Крім цього ми відмінно розуміли і відчували один одного. Але ось коли “це” сталося (мені було 19 років), я була розчарована. Нічого особливого, можна сказати, що цілуватися було приємніше, ніж близькість. Я набагато більше відчуттів чекала, а їх не було чомусь. До речі, мій хлопець теж був незайманим. Але сказати, що він не намагався мені зробити добре, я не можу. Ми обидва старалися.
Коротше, несподівано прийшло сильне охолодження між нами саме через секс. Навіть пропали наші багатогодинні розмови, інтерес один до одного. Ніби ми просто хороші знайомі. Але на щастя, нам вдалося подолати цей період, він тривав близько двох років. Потім ми одружилися, зараз у нас діти, і ми щасливі разом. Чи думаю я про те, як би це було з іншими чоловіками? Чесно, іноді проскакують думки. Але я живу розумом, а не імпульсами. І я дуже дорожу нашими відносинами з чоловіком».
Аріна, 30 років

Є міцні пари емоційно стійких людей, які явище “відторгнення дефлоратора” переживають просто як кризу, а не розрив.
А буває, що колишня перша любов зустрічається випадково, на вулиці, через багато років. Оживають колишні спогади, спливають забуті відчуття. Результат – спроба почати все спочатку. Але почуття то старі, а колишні закохані, як і всі люди з часом змінюються. Тільки в цей момент вони не хочуть це помічати. Такі спроби, на жаль, теж рідко закінчуються щасливо. Хоча, це буває в тих випадках, коли дрібниці, побут, нудьга, поради подруг і мам вторинні, а є просте і сильне бажання бути разом.

Залишити коментар