Ви приходите з проблемою і ми разом розкладаємо її на окремі складові – емоції, які заважають Вам об’єктивно оцінити свій стан, обставини та придумати оптимальний план виходу із проблеми (а також запасний план Б). Зазвичай причинами є страхи, почуття сорому, провини, образи, гнів, розчарування, смуток. Із них ми вибираємо найгострішу і з нею працюємо. За один сеанс – одна емоція. Іноді можна і дві емоції “почистити”, так я теж працюю. Все залежить від ваших сил (ресурсу) та складності проблеми. Адже поринаючи в регресію і підіймаючи з пам’яті ключові спогади, а потім перезавантажуючи свої реакції та висновки, ми виконуємо серйозну та енергетичнозатратну роботі.

По тривалості сеансу: діагностика може тривати 15 хвилин, а може і годину. Це залежить від вашої усвідомленості (що ви відчуваєте, чому реагуєте саме таким набором реакцій), того, наскільки Ви готові довіритися мені і, головне, – наскільки сильно хочете вирішити свою проблему. Пропрацювання гілки домінуючої емоції – від однієї години до трьох. Ми будемо це узгоджувати. Зазвичай, коли робота йде відмінно (ми з вами синхронізувалися, ви довіряєте мені як спеціалісту, вірно зрозуміли, як ми працюємо), то переривати дуже цінний цілющий гіпнотичний стан тільки тому, що скінчилася година сеансу, вважаю взагалі недоцільниим. Передбачити, як по часу піде процес, складно, в ідеалі – довіритися потоку вашої психіки та обережно і впевнено йти крок за кроком.

Це – сеанс психотерапіі в гіпнозі. І це сучасний, і можливо найефективніший метод в найкоротші терміни максимально глибоко вирішити проблему людини. Це не значить, що інші найпопулярніші методи – психоаналіз, символдрама, когнітивно-поведінкова терапія, гештальт, позитивна терапія тощо – я відкидаю. Звісно ні, накопичений досвід світової психології минулих років незамінний на етапі психо діагностики та взагалі фонового ведення клієнта. Але реально те, що працює – змінює мислення та поведінку клієнта – це регресія та гіпноаналіз логічних помилок та переконань в гіпнозі.
Я особисто маю понад 150 годин психотерапіі на протязі останній семи років, відколи народився Ваня і я зрозуміла, що пора робити зміни в собі. І я чудово знаю, як це, коли є сильна мотивація та довіра до свого психолога, а процес все одно не йде, чи йде так повільно та з побічними стражданнями, що виникає питання: чи не жилося мені краще до психотерапіі?
Психотерапевтичний гіпноз – це не шоу, яке влаштовувати гіпнотизери в минулому столітті. Це не сон і не провали в пам’яті, це в жодному разі не втрата свідомості і повна присутність людини в процесі сеансу. Це – глибоке занурення в себе та розслаблення. Це екологічне проходження важких подій в минулому і відразу ж перезавантаження відношення до цих подій і своїх висновків з часів тих подій. Це – спільний пошук нових успішних стратегій поведінки. Це – революція свідомості, звільнення та перезавантаження